Mayor’s Lax Cup Jižní Město, Praha 2015

Poslední lednový víkend se na Jižním Městě v Praze odehrál Mayor’s lax cup, dříve pojmenovaný jako Winter Lax cup. Old Dogs se tohoto turnaje účastnili poprvé, nicméně s týmy se kterými se hrálo se potkávají běžně. Po rozlosování do skupin jsme se ocitli ve skupině , společně s týmy LCC Radotín, Deutschland Alder, LC ForFun, LCC Wolves a Polish Eagles.

Turnaj jsme zahájili zápasem s LCJM, kteří jako domácí byli na turnaj patřičně připravení. Utkání skončilo výhrou pražského celku 6:4.
V podobném duchu se odehrával i další zápas, tentokrát proti německému výběru hrajícím jako Deutschland Adler, doplněném o pár hráčů s USA. Utkání jsme opět prohráli, tentokrát těsnějším rozdílem 6:5. První výhra nás čekala v dalším zápase, proti radotínským mladíkům. LCC Wolves jsme přehráli výsledkem 6:5.
Výhrou jsme pokračovali v zápasu s  boxlakrosovými nováčky Polish Eagles, 8:0. Poslední zápas v základní skupině s ForFunem jsme prohráli rozdílem 7:2.

V prvním zápase po základní skupině jsme se střetli s TJ Malešice. Malešičtí hráči, i přes vynikající výkon proti LCC Radotín měli dostatek síly aby si nás uhlídali, proto na konci zápasu na tabuli svítilo skóre 5:3. Z boje o lepší umístění nás poté vyřadili Pardubice výhrou 10:1.
Po debaklu s Pardubicemi nás čekal poslední zápas, o sedmé místo s Bratislavskými netopýry. Po náročném víkendu jsme zápas odehráli v klidnějším tempu než většinu ostatních, a s přijemným výsledkem 8:4 jsme si s turnaje odvezli 7. místo.

Úspěchem pro Plzeňský tým bylo jistě i ocenění pro nejlepšího střelce turnaje, kterým byl oceněn Filip Hříbal společně s Radotínským Jirkou Košťálem.

Turnaj byl výborným začátkem nové sezóny a těšíme se na další ročník!
AS

Attachment

Leave a Comment

(required)

(required)